Telefon: +48 607 033 998

Telefon: +48 609 486 822

Email: sprzedaz@rezydencje-piaseczno.pl

Social media:

Inwestycja

O nas

Rezydencje Piaseczno

Rezydencje Piaseczno to doskonała oferta dla osób, które pragną połączyć zalety życia w mieście z komfortem jaki daje mieszkanie blisko natury. Inwestycja realizowana w trzech etapach składa się z 14 budynków jednorodzinnych jedno i dwulokalowych(bliźniak) o nowoczesnej bryle wykończonej najwyższej klasy materiałami. Pierwszy z etapów, oddany do użytkowania, obejmuje budowę dwóch domów dwu lokalowych, w których mieszczą się w sumie cztery lokale o powierzchni ponad 155 m2 każdy. W drugim etapie wybudowane zostaną 3 domy jednolokalowe oraz 3 w zabudowie  dwulokalowej (6 lokali). Pierwsze budynki w tym etapie będą gotowe w połowie 2022. Trzeci etap budowy obejmuje również 3 budynki jednolokalowe i 3 budynki dwulokalowe. Rozpoczęcie 3 etapu planowane jest na drugą połowę 2022. Wielkość budynków wynosi od 145 m2 do 245,86 m2 zaś działki od 380 m2 do 731 m2.

Niewiele jest takich miejsc na przedmieściach Warszawy, które łączyłyby w sobie potrzeby przyszłych mieszkańców z dogodną lokalizacją i funkcjonalną architekturą. Ten kameralny, pełen uroku zakątek to znakomity wybór dla osób poszukujących komfortowych warunków życia, dla których istotne są estetyka i jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania urbanistyczne. Projekt firmy Consteel to odpowiedź na oczekiwania tych, którzy cenią swobodę, bezpieczeństwo oraz pełną zieleni okolicę.

Standard

Rezydencje Piaseczno to przykład nowoczesnej zabudowy, której projekt swoją formą i skalą pozostaje w zgodzie z naturalną harmonią otoczenia. Jedno i dwulokalowe budynki dwukondygnacyjne wolnostojące wraz z przydzielonymi ogródkami tworzą kameralny kompleks mieszkalny. Duże przeszklenia oraz połączenie kontrastowych kolorów na elewacji  z akcentem kamiennym sprawiają że bryła budynku ma nowoczesny, a zarazem elegancki charakter. Całość koncepcji stanowi spójną architektonicznie kompozycję, którą dopełniają funkcjonalne rozkłady wnętrz. W każdym z lokali w poziomie parteru zaplanowano garaże – w większości domów  dwustanowiskowe, pomieszczenie techniczne, gabinet, WC o charakterze gościnnym oraz strefę dzienną wraz z jadalnią i przestronną kuchnią otwartą na salon. Na drugiej kondygnacji zaprojektowano strefę sypialnianą z 3 pokojami, 2 łazienkami  oraz przestronną garderobą. 

Elastyczność

Wszystko tutaj podporządkowane zostało wygodzie przyszłych mieszkańców. Dowolność aranżacji zgodnie z własnymi upodobaniami pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych pomysłów właścicieli. Czytelne wydzielenie strefy nocnej i dziennej zapewnia poczucie prywatności. Ciekawie i funkcjonalnie podzielona przestrzeń pozwoli na aranżowanie wnętrz nowocześnie i z fantazją.        Ich układ jest doskonale jasny i czytelny. 

Przed wybudowaniem ścianek działowych istnieje możliwość zmian aranżacyjnych. Standardowo domy składają się z 5 pokoi, kuchni z jadalnią, 2 łazienek, toalety, garażu i pomieszczeń pomocniczych takich jak garderoba oraz pralnia. Konstrukcja budynku daje możliwość łączenia lokali. Dodatkowym atutem są duże przeszklenia i wysokość pomieszczeń, co sprawia, że nawet w krótkie zimowe dni jest tu jasno i słonecznie. Naturalnym przedłużeniem każdego z mieszkań jest przestronny taras wychodzący na kameralny i zaciszny ogród.

Wykończenie pod klucz

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Consteel Apartments w zakresie kompleksowych prac wykończeniowych pod klucz.
Consteel Apartments z kilkuletnim już doświadczeniem na rynku oferuje Państwu usługę wykończenia wg pakietów wykończeniowych od projektu aranżacji do wykończenia.
Szczegółowych informacji na temat oferty udzielą Państwu przedstawiciele Consteel Apartments, zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie:

Katarzyna Pogorzelska
tel. 601 705 276
aranzacje@consteel.eu

Anna Miaus
tel. 601 959 255
anna.miaus@consteel.eu

https://www.consteel.eu/pod_klucz

II ETAP – SPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA!