Social media:

Inwestycja

O nas

Rezydencje Przesmyckiego

Rezydencje Przesmyckiego położone są w zielonej części serca Piaseczna. Inwestycja realizowana będzie w kilku etapach złożonych z samodzielnych domów oraz bliźniaków. Pierwszy etap obejmuje budowę dwóch domów bliźniaków, czyli czterech lokali o ponad 155 m2 każdy. I etap jest w trakcie oddania do użytkowania. Inwestycja kusi nie tylko nowoczesną architekturą lecz również atrakcyjną lokalizacją wśród bujnej roślinności. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanki autobusowe. Rezydencje Przesmyckiego to miejsce dla rodzin lub osób planujących powiększenie rodziny, które cenią sobie cieszę jak i bliskość świetnej infrastruktury.

Standard

Budynek został zaprojektowany jako wolnostojący, dwulokalowy, niski, dwukondygnacyjny z wbudowanymi garażami łącznie dla 4 miejsc garażowych (2 garaże dwumiejscowe w każdym lokalu). Lokale w strefie parteru posiadają zaprojektowane pomieszczenia ogólnodostępne – garaż, pomieszczenie techniczne/pralnia, gabinet, strefa dzienna wraz z jadalnią i kuchnią oraz WC. Na II kondygnacji zaprojektowano strefę sypialnianą, w której zlokalizowane są 3 pokoje, 2 łazienki oraz przestronną garderobę.

Elastyczność

Na wczesnym etapie budowy istnieje możliwość zmian w projekcie do czego zachęcamy każdego z Klientów. Standardowo domy składają się z 5 pokoi, kuchni z jadalnią, 2 łazienek, wc, garażu i pomieszczeń pomocniczych takich jak garderoba oraz pralnia. Istnieje możliwość zmiany ze schodów betonowych na np. drewniane. Bądź kreatywny!

Wykonawca

Doświadczona kadra i wykwalifikowani fachowcy stanowią niezawodny zespół od wielu lat. Firma oferuje profesjonalne usługi związane z wykonywaniem prac inwestycyjnych w branży budowlanej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości sprzętu budowlanego. Współpraca ze sprawdzonymi, a także znanymi producentami materiałów budowlanych, przekłada się na wysoką jakość wykonanych inwestycji i ich terminowe oddanie do użytku.

I ETAP – BUDOWA ZAKOŃCZONA