Telefon: +48 607 033 998

Telefon: +48 609 486 822

Email: sprzedaz@rezydencje-piaseczno.pl

Social media:

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest firma Consteel sp. z o.o., NIP 9522027617, REGON 141064479, KRS 0000285799, ul. Cybernetyki 4A lok. U4, 02-677 Warszawa.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest przez email: rodo@consteel.eu

Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora:

a) w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do dewelopera zapytanie i przedstawienie oferty sprzedaży nieruchomości,

b) do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Sprzedawcy, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego,

c) na podstawie zgody – wyłącznie w celu wskazanym w treści udzielonej przez Klienta zgody.

Dane osobowe Klienta takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Klienta do momentu cofnięcia przez Klienta zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Klient ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt przez formularz wymaga udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i innych informacji przez firmę Kartuska Piaseczno sp. z o.o. w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, zadane drogą mejlową, telefoniczną lub w trakcie spotkania.

Dane osobowe Klienta mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pozwoli to na ewentualne zaproponowanie Klientowi produktów/usług najlepiej dopasowanych, jednak żadne decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane, a wyrażenie ostatecznej zgody na skorzystanie z propozycji zawsze będzie po stronie klienta.